Translate

pühapäev, 30. oktoober 2011

I veerandi kokkuvõte

TALLINNA KOOLINOORTE XXX SPORDIMÄNGUDE AVASTART ANTUD

Esimeseks võistluseks oli 13. septembril KALEVI Staadionil Tallinna koolinoorte teatejooksu meistrivõistlused. Võistlustel osales 48 gümnaasiumi ja 56 põhikooli võistkonda, kokku jooksis 2464 õpilast.
Meie koolist osales nendel võistlustel järgmised õpilased:

Tüdrukud:
põhikool- Vahter 7b, Praks 8a, Mae 9a, Sillamaa 8b, Bulavinova 8c, Siimer 7b, Fetissova 7a, Krohn 8b, Kruusi 7a, Piirsalu 7a, Vatman 7a
gümnaasium- Tamm 11a, Kotkas 10c, Kaur 10c, Jaama 12b, Saks 11b, Tell 12b, Johanson 10a, Kuht 10c, Palk 11a, Kivisiv 11b, Põlismäe 11a
Poisid:
põhikool- Leemets 8c, Lillemaa 8a, Kruuser 9c, Piron 9c, Martin Jaanus ja Rasmus 9c, Evert 9b, Kaasik 8c, Prikk 9a, Arrak 9a, Dreger 9a Neubauer 8c
gümnaasium -Aru 10c, Kase 12b, Brusnitsõn 12b, Riimann 12a, Gussarov 12a, Kala 10c, Vijar 10a, Õunpuu 11a, Mihelson 11a, Meejärv 11a, Vaiksaar 10c, Ahi 11b

Tulemus jäi meile keskpäraseks, põhikooli tüdrukud tubli 12. koha, põhikooli poisid 22. koht, gümnaasiumi tüdrukud saavutasid 22. koha ja väga tubli saavutus gümnaasiumi poistelt 6. koht. Kokkuvõttes saavutasime põhikoolide arvestuses 14. koha ja gümnaasiumide arvestuses 17. koha.
Kiitus kõikidele õpilastele, et pidasite vastu sellel raskel vihmasel ja tuulisel võistluspäeval!

TALLINNA KOOLINOORTE MURDMAAJOOKSU VÕISTLUSED HIIU STAADIONIL 28. SEPTEMBER 2011. AASTA

Põhikooli tüdrukud- Saaliste, Sillamaa, Praks, Krohn ja Siimer
Põhikooli poisid- Martin R, Martin J, Leemets, Sõrmus ja Vaga
Gümnaasiumi tüdrukud-Tamm, Kampus, Gontsarova ja Tell
Gümnaasiumi poisid- Vaiksaar, Aru, Jõeäär, Praks ja Oksmann
Osalenu 49 kooli arvestuses saavutasime põhikooliga 17. koha ja gümnaasiumiga 19. koha.
Suured tänud õpilastele, kes pidid taas trotsima tõelist sügisilma!

PÕHJA-TALLINNA JA KRISTIINE LO KOOLIDE ALGKLASSIDE TEATEJOOKSUD STROOMI METSAS 29. SEPTEMBER 2011. AASTA

Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi 3. klassid saavutasid I koha, 4. klassid II koha, 5. klassid 5. koha ja 6.-7. klassid I koha

JALGPALL

Oktoobris toimusid jalgpalli võistlused kõikidele vanuseastmetele. Põhikooli tüdrukud mängisid meie kooli staadionil ja pääsesid alagrupis saavutatud 2. kohaga edasi linna 10 parma hulka, sama saavutasid ka põhikooli poisid, kes mängisid Kopli Kunstikooli staadionil. Linna finaalid toimuvad kevadel.
Põhikooli poiste meeskonda kuulusid: Juha, Sõrmus, Sirelbu, Vaga, Piron, Martin J, Martin R, Karlson, Kuum, Kask, Raig, Vari, Tegelmann ja Krasna.
Kooli koondisesse kuulusid: Püttsepp, Aru, Loit, Meejärv, Mihelson, Reinumäe, Õunpuu, Ahi, Jõeäär, Jõgisaar, Brusnitsõn, Kase, Vaiksaar, Gussarov ja Kibe.