Translate

neljapäev, 14. november 2013

Võrkpall

Täna lõppes meie võimlas poiste võrkpallikoondisel esiliiga esimene ring. Kahel päeval mängiti kokku neli mängu. Kuna tegemist oli esiliiga võistkondadega, olid  vastas Tallinna tugevamad koolid. Poistel oli juba enne mänge pilt selge, et ainus vastane, keda karta tuleb, on Tallinna Tehnikagümnaasium ja selle paari võitjast võib saada ka Tallinna meister. Eile mängiti esimene mäng Tallinna Reaalkooliga, keda võideti kindalt. Teises mängus mindi vastu  Tallinna Tehnikagümnaasiumiga, millest kujunes oodatult tasavägine mäng. Seis oli võrdne geimi lõpuni, kuid vastased olid kindlamad just lõpus ja võitsid mõlemad geimid 23:25. Viimased kaks mängu Arte Gümnaasiumi ja Pääsküla Gümnaasiumi vastu võideti kindlalt, seega saime alagrupi teise koha. Mängud jätkuvad, kui on selgunud teiseliiga kaks paremat!