Translate

neljapäev, 24. aprill 2014

Jüriöö teatejooks 2014

23. aprillil toimus traditsiooniline Jüriöö teatejooks. Osalesid 6.- 12. klasside õpilased. Sellel aastal olime sunnitud muutma jooksu formaati, kuna politsei ei saanud pakkuda meile saateautot, julgestamaks tänavatel jooksmist ja lisaks tuli teha taotlus linnale avaliku ürituse korraldamiseks. Võistkonna suurus oli ikka neli tüdrukut ja neli poissi. Tüdrukud jooksid staadioni ringi ja poistel tuli jooksta ka ümber koolmaja. Võistlus oli pealtvaatajatele hästi jälgitav, mis tegi kogu võistluse põnevaks. Põnevust jätkus viimaste meetriteni, kus esikoha eest võitlesid 9a ja 11r. Võitjaks tuli siiski 9a, järgnesid 11r ja 10h. Edasine järjestus: 4.- 8a, 5.- 10r. 6.- 8c. 7.- 9b. 8.- 11l. 9.- 10l. 10.- 7b, 11.- 12a, 12.- 6a 13.- 11h