Translate

Kolmapäev, 28. september 2022

Tallinna XLI koolinoorte spordimängude meistrivõistluste tulemused murdmaajooksus

 28septembril toimusid Tallinna XLI koolinoorte spordimängude meistrivõistlused murdmaajooksus, meie koolist osalesid;

TN 500 m jooksus

Adele Teivejõe 3.14/ 7.koht, Eleonore Touart 1.58/ 67, Emma Kästik 2.05/ 87, Lisandra Tarmet 1.47/ 32

TN 1000 m jooksus

Heleri Pajuste 4.08/ 26, Gerda Kadak 3.53/ 14, Laura-Lovise Vestung 4.06/ 23


PN 1000 m jooksus

Marek Keskküla 3.14/ 7.koht, Rene Reineberg 3.19/ 15, Fransesco Cicetti 3.22/ 19

TV 500 m jooksus

Caterina Cicetti 1.34/ 5.koht, Maria Uusberg 1.52/ 33

TV 1000 m jooksus

Gisela Nüüd 4.12/ 15

PV 1000 m jooksus

Aron Altmets 3.22/ 30, Mathias Kaljuvee 3.36/ 57, Martin Väli 3.36/ 57, Tom-Robin Täht 3.55/ 84 , Ruben Pärn 3.09/ 17

Põhikool 8. koht 713 punkti

Gümnaasium 15. koht 510 punkti


Pühapäev, 25. september 2022

Mesikäpa jooks 2022

 

Teatejooks. 23. SEPTEMBRIL 2022. Teatejooksu eesmärk on propageerida laste tervislikku elustiili ja muuta liikumisharjumusi. Teatejooks on nüüdseks saanud juba tuhandete Eesti laste ja noorte jaoks ilusaks iga-aastaseks traditsiooniks, mille käigus nad annavad oma panuse oma eakaaslaste heaks, kes on liikumisvõime mõne elu keerdkäigu tõttu kaotanud. Sellel aastal osalesid meie kooli 5. b Hendrik Kalme, 6. b Asko Esna, ja 7. c Pirgit Purju oma klasside õpilastega.



Tallinna XLI koolinoorte spordimängude meistrivõistluste teatejooksus

20septembril toimusid Tallinna XLI koolinoorte spordimängude meistrivõistlused teatejooksus, millest võttis osa 150 võistkonda Tallinna erinevatest koolidest. Meie sportlastel läks väga hästi, sest põhikooli poisid said 2. koha, tüdrukud 7. koha, mis koolide üldarvestuses andis põhikoolide seas kõrge 2. koha. Gümnaasiumi poisid jäid 4 daks ja neidudele 15. koht





Tallinna koolinoorte XLI spordimängude võistkondlikud meistrivõistlused teatejooksus
Koondtabel
Gümnaasiumid
kohtKoolT 10 x 70mpunkte2P 10 x 70mpunkte4Kokku
1Tallinna Arte Gümnaasium1.42.5501.31.550100
2Tallinna Nõmme Gümnaasium1.51.0421.32.14890
2Tallinna 21.Kool1.43.5481.33.84290
4Tallinna Saksa Gümnaasium1.48.6451.32.64489
5Tallinna Ühisgümnaasium1.53.1381.32.54684
6Tallinna Prantsuse Lütseum1.51.8401.34.44181
7Rocca al Mare Kool1.49.7431.37.63780
8Tallinna Lilleküla Gümnaasium1.54.2341.32.54579
8Kadrioru Saksa Gümnaasium1.52.2391.35.54079
8Pelgulinna Gümnaasium1.51.1411.36.83879
Tallinna koolinoorte XLI spordimängude võistkondlikud meistrivõistlused teatejooksus
Koondtabel
Põhikoolid
kohtKoolT10x70mpunkteP 10x70mpunkte3Kokku
1Tallinna Arte Gümnaasium1.49.6451.34.95095
2Tallinna Lilleküla Gümnaasium1.50.9421.35.14890
2Gustav Adolfi Gümnaasium1.48.9461.37.34490
4Tallinna 21. Kool1.47.5481.39.74088
5Vanalinna Hariduskolleegium1.49.6451.39.04287
6Rocca al Mare Kool1.51.5391.36.94685
7Tallinna Saksa Gümnaasium1.46.9501.42.33383
8Pirita Majandusgümnaasium1.51.3401.39.44181
9Tallinna Nõmme Põhikool1.51.9371.37.64380
10Tallinna Nõmme Gümnaasium1.50.5431.41.436
79

Kolmapäev, 14. september 2022

Sügisene spordipäev

Sügisesel spordipäeval on kavas kaks individuaalala ja klassidevaheline pendelteatejooks. 60 m jooks 5.-8.klassidele ja 100 m jooks 9.-12.klassidele ja kaugushüpe. Aluguses 5+5 kiiremat poissi ja tüdrukut sooritavad pendelteatejooksu ja siis poisid suunduvad kiirjooksu starti ja tüdrukud kaugushüppesse ja hiljem vahetavad alasid.

8.30-10.00 5.-6.klassid 

10.00-11.30 7.-8.klassid

11.30-13.00 9.-10.klassid

13.00-14.30 11.-12.klassid