neljapäev, 8. mai 2014

Taas kuld

Meie põhikooli võrkpallitüdrukud võitsid järjekordse koolinoorte meistritiitli, alistades põnevas  finaalmängus Tallinna Humanitaargümnaasiumi. 
Kuldses võistkonnas mängisid Kõue Heintalu, Laura Kannike, Liisa Kivistik, Grete Miil, Sandra Mais, Kris-Marii Jaanson, Maria Tuuksam, Marcella Raud ja Sofia Markson. 



Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar