Translate

Pühapäev, 25. september 2022

Tallinna XLI koolinoorte spordimängude meistrivõistluste teatejooksus

20septembril toimusid Tallinna XLI koolinoorte spordimängude meistrivõistlused teatejooksus, millest võttis osa 150 võistkonda Tallinna erinevatest koolidest. Meie sportlastel läks väga hästi, sest põhikooli poisid said 2. koha, tüdrukud 7. koha, mis koolide üldarvestuses andis põhikoolide seas kõrge 2. koha. Gümnaasiumi poisid jäid 4 daks ja neidudele 15. koht





Tallinna koolinoorte XLI spordimängude võistkondlikud meistrivõistlused teatejooksus
Koondtabel
Gümnaasiumid
kohtKoolT 10 x 70mpunkte2P 10 x 70mpunkte4Kokku
1Tallinna Arte Gümnaasium1.42.5501.31.550100
2Tallinna Nõmme Gümnaasium1.51.0421.32.14890
2Tallinna 21.Kool1.43.5481.33.84290
4Tallinna Saksa Gümnaasium1.48.6451.32.64489
5Tallinna Ühisgümnaasium1.53.1381.32.54684
6Tallinna Prantsuse Lütseum1.51.8401.34.44181
7Rocca al Mare Kool1.49.7431.37.63780
8Tallinna Lilleküla Gümnaasium1.54.2341.32.54579
8Kadrioru Saksa Gümnaasium1.52.2391.35.54079
8Pelgulinna Gümnaasium1.51.1411.36.83879
Tallinna koolinoorte XLI spordimängude võistkondlikud meistrivõistlused teatejooksus
Koondtabel
Põhikoolid
kohtKoolT10x70mpunkteP 10x70mpunkte3Kokku
1Tallinna Arte Gümnaasium1.49.6451.34.95095
2Tallinna Lilleküla Gümnaasium1.50.9421.35.14890
2Gustav Adolfi Gümnaasium1.48.9461.37.34490
4Tallinna 21. Kool1.47.5481.39.74088
5Vanalinna Hariduskolleegium1.49.6451.39.04287
6Rocca al Mare Kool1.51.5391.36.94685
7Tallinna Saksa Gümnaasium1.46.9501.42.33383
8Pirita Majandusgümnaasium1.51.3401.39.44181
9Tallinna Nõmme Põhikool1.51.9371.37.64380
10Tallinna Nõmme Gümnaasium1.50.5431.41.436
79

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar